БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN MAX AURA (PS) JORDAN MAX AURA (PS)

JORDAN MAX AURA (PS)

Патики
Код на производ: AQ9216-101
4.290,00 MKD
4.290,00 MKD
Заштеда: 10%
 • 13\.C
  31,5
 • 1Y
  32
 • 1.5Y
  33
 • 2Y
  33,5
 • 2.5Y
  34
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""