БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKE NEW BALANCE WTNTR PATIKE NEW BALANCE WTNTR
PATIKE NEW BALANCE WTNTR PATIKE NEW BALANCE WTNTR
PATIKE NEW BALANCE WTNTR PATIKE NEW BALANCE WTNTR
PATIKE NEW BALANCE WTNTR PATIKE NEW BALANCE WTNTR
PATIKE NEW BALANCE WTNTR PATIKE NEW BALANCE WTNTR

PATIKE NEW BALANCE WTNTR

Патики
Код на производ: WTNTRLP2
4.890,00 MKD
4.890,00 MKD
Заштеда: 0%
 • 6.5
  37
 • 7
  37.5
 • 7.5
  38
 • 9
  40.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""