БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35 WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35
WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35 WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35
WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35 WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35
WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35 WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35
WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35 WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35

WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 35

Патики
Код на производ: 942855-606
7.990,00 MKD
7.990,00 MKD
Заштеда: 0%
 • 5,5
  36
 • 6,5
  37,5
 • 7
  38
 • 7,5
  38,5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""