Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
WMNS NIKE AIR MAX AXIS
Код на производ:
(AA2168-201)
NIKE

wmns nike air max axis

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 5 35,5
 • 5,5 36
 • 6 36,5
 • 6,5 37,5
 • 7 38
 • 7,5 38,5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40,5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42,5
 • 11 43
 • 11,5 44
 • 12 *
 • 12,5 *
 • 13 *
 • 13,5 *
 • 14 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Зима 2018
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 22
5,5 36 22,5
6 36,5 23
6,5 37,5 23,5
7 38 24
7,5 38,5 24,5
8 39 25
8,5 40 25,5
9 40,5 26
9,5 41 26,5
10 42 27
10,5 42,5 27,5
11 43 28
11,5 44 28,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AQ1769-101
3.773,00 ДЕН
Заштеда 30%
5.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AQ1769-001
3.018,00 ДЕН
4.312,00 ДЕН
5.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""