БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOLAR DRIVE W SOLAR DRIVE W

SOLAR DRIVE W

Патики
Код на производ: AQ0339
7.488,00 MKD
6.288,00 MKD
Заштеда: 16%
 • 4
  36.5
 • 4-
  37.5
 • 5
  38
 • 5-
  38.5
 • 6
  39.5
 • 6-
  40
 • 7
  40.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""