БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONTREAL V2 MONTREAL V2
MONTREAL V2 MONTREAL V2
MONTREAL V2 MONTREAL V2
MONTREAL V2 MONTREAL V2

MONTREAL V2

Кондури
Код на производ: 11425-724
6.790,00 MKD
5.432,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11.5
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""