БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MANOA (GS) NIKE MANOA (GS)

NIKE MANOA (GS)

Кондури
Код на производ: AJ1280-002
4.990,00 MKD
3.493,00 MKD
Заштеда: 30%
  • 4.5Y
    36.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""