БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AX2R GTX W TERREX AX2R GTX W
TERREX AX2R GTX W TERREX AX2R GTX W
TERREX AX2R GTX W TERREX AX2R GTX W
TERREX AX2R GTX W TERREX AX2R GTX W
TERREX AX2R GTX W TERREX AX2R GTX W

TERREX AX2R GTX W

Кондури
Код на производ: AC8064
7.088,00 MKD
6.025,00 MKD
Заштеда: 15%
 • 4
  36.5
 • 4-
  37.5
 • 5
  38
 • 7
  40.5
 • 7-
  41.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""