БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AX2R CP K TERREX AX2R CP K
TERREX AX2R CP K TERREX AX2R CP K
TERREX AX2R CP K TERREX AX2R CP K
TERREX AX2R CP K TERREX AX2R CP K
TERREX AX2R CP K TERREX AX2R CP K

TERREX AX2R CP K

Кондури
Код на производ: AC7985
4.288,00 MKD
3.688,00 MKD
Заштеда: 26%
 • 11K
  *
 • 11-K
  *
 • 13-K
  *
 • 1
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 4
  *
 • 5
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""