Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
Код на производ:
(AA1625-002)
NIKE

nike rebel react

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 49.5
 • 6 38,5
 • 6,5 39
 • 7 40
 • 7,5 40.5
 • 8 41
 • 8,5 42
 • 9 42.5
 • 9,5 43
 • 10 44
 • 10,5 44.5
 • 11 45
 • 11,5 45.5
 • 12 46
 • 12,5 47
 • 13 47.5
 • 13,5 48
 • 14 48.5
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
12 46 30
7 40 25
8 41 26
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
6,5 39 24.5
7,5 40.5 25.5
8,5 42 26.5
9,5 43 27.5
10,5 44.5 28.5
11,5 45.5 29.5
12,5 47 30.5
13,5 48 31.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AV3236-005
6.831,00 ДЕН
Заштеда 10%
7.590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AH1015-400
6.083,00 ДЕН
Заштеда 30%
8.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AA1636-005
4.474,00 ДЕН
5.593,00 ДЕН
7.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""