БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REBEL REACT NIKE REBEL REACT

NIKE REBEL REACT

Патики
Код на производ: AA1625-003
6.590,00 MKD
4.613,00 MKD
Заштеда: 30%
 • 8
  41
 • 9,5
  43
 • 10
  44
 • 11
  45
 • 11,5
  45.5
 • 12
  46
 • 13
  47.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""