Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
Код на производ:
(S31075-BS501)
CHAMPION

celtic ps

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 28 *
  • 29 *
  • 30 *
  • 31 *
  • 32 *
  • 33 *
  • 34 *
  • 35 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2018
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31448-BS501
1.323,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.889,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31448-ES010
1.323,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.889,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31075-KK002
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""