БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HYPERHIKER K HYPERHIKER K

HYPERHIKER K

Патики
Код на производ: CM7642
3.688,00 MKD
2.950,00 MKD
Заштеда: 15%
 • 10K
  28
 • 11K
  29
 • 11-K
  30
 • 12-K
  31
 • 13-K
  32
 • 1
  33
 • 2
  34
 • 2-
  35
 • 4
  36,5
 • 5
  38
 • 5-
  38,5
 • 6
  39,5
 • 6-
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""