БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA W HOVR SLK UA W HOVR SLK
UA W HOVR SLK UA W HOVR SLK
UA W HOVR SLK UA W HOVR SLK
UA W HOVR SLK UA W HOVR SLK
UA W HOVR SLK UA W HOVR SLK

UA W HOVR SLK

Патики
Код на производ: 3021221-003
5.890,00 MKD
4.123,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""