БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA CURRY 5 UA CURRY 5

UA CURRY 5

Патики
Код на производ: 3020657-105
8.790,00 MKD
7.032,00 MKD
Заштеда: 20%
  • 12
    46
  • 13
    47.5
  • 14
    48.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""