Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ALTARUN K
ADIDAS

ALTARUN K

Код на производ: BB9329
1.988,00 MKD
1.888,00 MKD
1.888,00 MKD
Заштеда: 100,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28,5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30,5
 • 12-K 31
 • 13K 31,5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33,5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35,5
 • 3- 36
 • 4 36,5
 • 4- 37,5
 • 5 38
 • 5- 38,5
 • 6 39,5
 • 6- 40
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Сезона Есен 2018
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16,5
11K 29 17,5
11-K 30 18
12K 30,5 18,3
13K 31,5 19
1 33 20
2 34 20,7
3 35,5 21,5
4 36,5 22,5
5 38 23,5
6 39,5 24,5
13-K 32 19,5
1- 33,5 20,3
2- 35 21
3- 36 22
4- 37,5 23
5- 38,5 24
6- 40 25
10-K 28,5 17
12-K 31 18,7

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""