Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ALTARUN CF I
ADIDAS

ALTARUN CF I

Код на производ: BB9332
1.888,00 MKD
1.588,00 MKD
1.270,00 MKD
Заштеда: 618,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K
 • 2K 18
 • 3K 19
 • 4K 20
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23.5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25,5
 • 8-K 26
 • 9K 26,5
 • 9-K 27
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Сезона Есен 2018
Бренд ADIDAS
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3K 19 11
4K 20 11,5
5K 21 12
6K 23 13
7K 24 14
8K 25,5 14,7
9K 26,5 15,7
2K 18 10
5-K 22 12.5
6-K 23.5 13.5
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3
9-K 27 16.2

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""