БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTARUN CF I ALTARUN CF I
ALTARUN CF I ALTARUN CF I
ALTARUN CF I ALTARUN CF I
ALTARUN CF I ALTARUN CF I
ALTARUN CF I ALTARUN CF I
ALTARUN CF I ALTARUN CF I

ALTARUN CF I

Патики
Код на производ: BB9332
1.888,00 MKD
1.588,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 3K
  19
 • 4K
  20
 • 5K
  21
 • 5-K
  22
 • 6-K
  23.5
 • 7K
  24
 • 7-K
  25
 • 8-K
  26
 • 9-K
  27
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""