ДОЛЕН ДЕЛ ТРЕНЕРКИ

ДО 55% ПОПУСТ

Погледнете повеќе
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX SEQUENT 3 NIKE AIR MAX SEQUENT 3
NIKE AIR MAX SEQUENT 3 NIKE AIR MAX SEQUENT 3
NIKE AIR MAX SEQUENT 3 NIKE AIR MAX SEQUENT 3
NIKE AIR MAX SEQUENT 3 NIKE AIR MAX SEQUENT 3
NIKE AIR MAX SEQUENT 3 NIKE AIR MAX SEQUENT 3
NIKE AIR MAX SEQUENT 3 NIKE AIR MAX SEQUENT 3

NIKE AIR MAX SEQUENT 3

Патики
Код на производ: 921694-100
7.090,00 MKD
5.672,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 11,5
  45.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""