Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM
GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM
GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM
GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM
GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM
GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM
GRENDHA

GRENDHA ROMANTIC II SANDAL FEM

Код на производ: 82274-21727
1.390,00 MKD
1.112,00 MKD
778,00 MKD
Заштеда: 612,00 MKD
Извести ме за попуст
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 3536 *
  • 4142
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2018
Бренд GRENDHA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 82626-20766
834,00 MKD
1.192,00 MKD
1.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82544-20741
666,00 MKD
952,00 MKD
1.190,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 82599-20688
666,00 MKD
952,00 MKD
1.190,00 MKD
Помош
string(0) ""
string(0) ""