БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GEL-NIMBUS 20 GEL-NIMBUS 20

GEL-NIMBUS 20

Патики
Код на производ: T850N-2121
11.090,00 MKD
7.763,00 MKD
Заштеда: 30%
  • 7
    38
  • 8
    39.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""