БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA VERGE 2.0 MID GTX UA VERGE 2.0 MID GTX
UA VERGE 2.0 MID GTX UA VERGE 2.0 MID GTX
UA VERGE 2.0 MID GTX UA VERGE 2.0 MID GTX
UA VERGE 2.0 MID GTX UA VERGE 2.0 MID GTX

UA VERGE 2.0 MID GTX

Патики
Код на производ: 3000302-002
9.990,00 MKD
9.990,00 MKD
Заштеда: 40%
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
 • 10
  44
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""