БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RESPONSE M RESPONSE M

RESPONSE M

Патики
Код на производ: CQ0015
7.388,00 MKD
5.588,00 MKD
Заштеда: 21%
 • 8
  42
 • 8-
  42.5
 • 9-
  44
 • 10
  44.5
 • 10-
  45.5
 • 11
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""