БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE METCON 4 NIKE METCON 4
NIKE METCON 4 NIKE METCON 4
NIKE METCON 4 NIKE METCON 4
NIKE METCON 4 NIKE METCON 4
NIKE METCON 4 NIKE METCON 4

NIKE METCON 4

Патики
Код на производ: AH7453-002
8.590,00 MKD
6.872,00 MKD
Заштеда: 20%
  • 8.5
    42
  • 9.5
    43
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""