Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JANE
JANE
JANE
JANE
JANE
JANE
JANE
JANE
JANE
JANE
CHAMPION

JANE

Код на производ: S10470-WW006
2.490,00 MKD
1.992,01 MKD
1.394,00 MKD
Заштеда: 1.096,00 MKD
Извести ме за попуст
  • 36 *
  • 37
  • 38 *
  • 39 *
  • 40 *
  • 41 *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""