Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
PATIKI NEW BALANCE M 574
Код на производ:
(ML574ERD)
NEW BALANCE

PATIKI NEW BALANCE M 574

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4,5 37
 • 4 36
 • 5 37.5
 • 5,5 38
 • 6 38.5
 • 6,5 39
 • 7 40
 • 7,5 40.5
 • 8 41.5
 • 8,5 42
 • 9 42.5
 • 9,5 43
 • 10 44 28
 • 10,5 44.5
 • 11 45
 • 11,5 45.5
 • 12 46.5
 • 13 47.5
 • 14 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4,5
4
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10 44 28
10,5
11
11,5
12
13
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4,5
4
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10 44 28
10,5
11
11,5
12
13
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош