БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ARROW ARROW
ARROW ARROW
ARROW ARROW
ARROW ARROW
ARROW ARROW

ARROW

Патики
Код на производ: UMSW181107-01
2.790,00 MKD
1.813,00 MKD
Заштеда: 35%
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""