БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34 NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34

NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34

Патики
Код на производ: 880555-001
7.890,00 MKD
6.312,00 MKD
Заштеда: 20%
  • 10
    44
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""