БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР

02 3055 222

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AIR MAX VISION AIR MAX VISION
AIR MAX VISION AIR MAX VISION
AIR MAX VISION AIR MAX VISION
AIR MAX VISION AIR MAX VISION
AIR MAX VISION AIR MAX VISION

AIR MAX VISION

Патики
Код на производ: 918230-005
7.790,00 MKD
6.232,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 7
  40
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""