БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3

UA CURRY 3

Патики
Код на производ: 1269279-004
12.990,00 MKD
12.989,99 MKD
Заштеда: 20%
 • 9.5
  43
 • 10
  44
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 14
  48.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""