БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MANOA (GS) NIKE MANOA (GS)

NIKE MANOA (GS)

Кондури
Код на производ: AJ1280-700
4.990,00 MKD
4.990,00 MKD
Заштеда: 30%
 • 3.5Y
  35.5
 • 4Y
  36
 • 4.5Y
  36.5
 • 5.5Y
  38
 • 6Y
  38,5
 • 6.5Y
  39
 • 7Y
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""