БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT BOROUGH MID WINTER NIKE COURT BOROUGH MID WINTER

NIKE COURT BOROUGH MID WINTER

Патики
Код на производ: AA0547-700
5.890,00 MKD
4.590,00 MKD
Заштеда: 22%
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""