Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
GEL-BEYOND 5 MT
ASICS

GEL-BEYOND 5 MT

Код на производ: B650N-1901
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5
 • 5.5 36
 • 6 37
 • 6.5 37.5
 • 7 38
 • 7.5 39
 • 8 39.5
 • 8.5 40
 • 9 40.5
 • 9.5 41.5
 • 10 42
 • 10.5 42.5
 • 11 43.5
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Одбојка
Сезона Есен 2017
Бренд ASICS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 37 23
7 38 24
8 39.5 25
9 40.5 25.5
5.5 36 22.5
6.5 37.5 23.5
7.5 39 24.5
8.5 40 25.25
9.5 41.5 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43.5 27.5

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""