БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SONIA SONIA
SONIA SONIA
SONIA SONIA
SONIA SONIA
SONIA SONIA

SONIA

Кондури
Код на производ: ELJ173235-01
2.790,00 MKD
1.952,99 MKD
Заштеда: 30%
  • 37
    *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""