Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
NIKKI
ELLESSE

NIKKI

Код на производ: ELJ173214-12
3.290,00 ДЕН
3.290,01 ДЕН
2.303,00 ДЕН
Заштеда: 987,01 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36 *
  • 37 *
  • 38 *
  • 39 *
  • 40 *
  • 41 *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELJ173214-14
2.303,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.290,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELN173213-02
2.045,00 ДЕН
Заштеда 50%
4.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""