БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SONIA SONIA
SONIA SONIA
SONIA SONIA
SONIA SONIA
SONIA SONIA

SONIA

Кондури
Код на производ: ELJ173235-46
2.990,00 MKD
1.915,00 MKD
Заштеда: 30%
  • 36
    *
  • 39
    *
  • 40
    *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""