БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LEGACY '90 KIDS LEGACY '90 KIDS
LEGACY '90 KIDS LEGACY '90 KIDS
LEGACY '90 KIDS LEGACY '90 KIDS
LEGACY '90 KIDS LEGACY '90 KIDS
LEGACY '90 KIDS LEGACY '90 KIDS

LEGACY '90 KIDS

Патики
Код на производ: S31124-BS501
1.690,00 MKD
1.216,00 MKD
Заштеда: 20%
  • 28
    *
  • 30
    *
  • 32
    *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""