БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA THREADBORNE FORTIS UA THREADBORNE FORTIS
UA THREADBORNE FORTIS UA THREADBORNE FORTIS
UA THREADBORNE FORTIS UA THREADBORNE FORTIS
UA THREADBORNE FORTIS UA THREADBORNE FORTIS
UA THREADBORNE FORTIS UA THREADBORNE FORTIS

UA THREADBORNE FORTIS

Патики
Код на производ: 1295734-001
6.890,00 MKD
5.512,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 12.5
  47
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""