БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX MID GTX I TERREX MID GTX I

TERREX MID GTX I

Кондури
Код на производ: S76931
3.688,00 MKD
2.788,00 MKD
Заштеда: 23%
  • 3K
    19
  • 4K
    20
  • 5K
    21
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""