ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
NIKE AIR MAX TAVAS PRM NIKE AIR MAX TAVAS PRM

NIKE AIR MAX TAVAS PRM

Патики
Код на производ: 898016-100
8.590,00 MKD
5.990,00 MKD
Заштеда: 30%
  • 9
    42.5
  • 11
    45
  • 12
    46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""