Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
FUZEX LYTE 2 GS
Код на производ:
(C714N-2007)
ASICS

FUZEX LYTE 2 GS

Претходна цена
3.990,00 ДЕН
Моментална Цена
3.990,00 ДЕН
Цена со попуст
2.793,00 ДЕН
Заштеда: 1.197,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36
 • 4.5 37
 • 5 37.5
 • 5.5 38
 • 6 39
 • 6.5 39.5
 • 7 40
 • 7.5 *
 • 8 *
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 *
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Сезона Пролет 2017
Бренд ASICS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36 22.5
4.5 37 23
5 37.5 23.5
5.5 38 24
6 39 24,5
6.5 39.5 25
7 40 25.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Сезона Пролет 2017
Бренд ASICS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36 22.5
4.5 37 23
5 37.5 23.5
5.5 38 24
6 39 24,5
6.5 39.5 25
7 40 25.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики C711N-3967
3.283,00 ДЕН
4.690,00 ДЕН
4.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики C626N-2001
2.373,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики C706N-2030
5.490,00 ДЕН
Заштеда 5%
5.790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""