БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DYNAFLYTE DYNAFLYTE

DYNAFLYTE

Патики
Код на производ: T6F3Y-9790
9.390,00 MKD
8.990,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 8
  41.5
 • 9
  42.5
 • 12
  46.5
 • 12.5
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""