Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLAZENGER FLIP FLOPS BLACK/ORANGE
Код на производ:
(942049-02)
SLAZENGER

SLAZENGER FLIP FLOPS BLACK/ORANGE

Претходна цена
990,00 ДЕН
Моментална Цена
594,00 ДЕН
Моментална Цена
594,00 ДЕН
Заштеда: 396,00 ДЕН
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Сезона Пролет 2017
Бренд SLAZENGER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
48 48
35 35
39 39
38 38
37 37
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Сезона Пролет 2017
Бренд SLAZENGER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
48 48
35 35
39 39
38 38
37 37
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""