Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
Код на производ:
(656009C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET

Претходна цена
2.990,00 ДЕН
Моментална Цена
2.990,00 ДЕН
Цена со попуст
1.495,00 ДЕН
Заштеда: 1.495,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32
 • 1.5 33
 • 2 33,5
 • 2.5 34
 • 3 35
 • 3.5 35,5
 • 4 36
 • 4.5 37
 • 5 37,5
 • 5,5 38
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 10 26
 • 10.5 27
 • 11 28
 • 11.5 28,5
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 31
 • 13.5 31.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2017
Бренд CONVERSE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 29 18
13 31 19
1 32 19,5
2 33,5 20,5
3 35 22
11.5 28,5 17,5
10.5 27 17
12.5 30 18,5
1.5 33 20
2.5 34 21
10 26 16,5
3.5 35,5 22,5
4 36 23
4.5 37 23,5
5 37,5 24
5,5 38 24,5
6.5 39 25
6 38.5
13.5 31.5 19
11 28 17

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2017
Бренд CONVERSE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 29 18
13 31 19
1 32 19,5
2 33,5 20,5
3 35 22
11.5 28,5 17,5
10.5 27 17
12.5 30 18,5
1.5 33 20
2.5 34 21
10 26 16,5
3.5 35,5 22,5
4 36 23
4.5 37 23,5
5 37,5 24
5,5 38 24,5
6.5 39 25
6 38.5
13.5 31.5 19
11 28 17

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 656032C
1.854,00 ДЕН
Заштеда 40%
3.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""