БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SUPERNOVA W SUPERNOVA W
SUPERNOVA W SUPERNOVA W
SUPERNOVA W SUPERNOVA W
SUPERNOVA W SUPERNOVA W
SUPERNOVA W SUPERNOVA W
SUPERNOVA W SUPERNOVA W
SUPERNOVA W SUPERNOVA W

SUPERNOVA W

Патики
Код на производ: BB6038
8.588,00 MKD
5.087,99 MKD
Заштеда: 41%
  • 4
    36.5
  • 4-
    37.5
  • 5
    38
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""