БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GEL-NIMBUS 19 GEL-NIMBUS 19
GEL-NIMBUS 19 GEL-NIMBUS 19
GEL-NIMBUS 19 GEL-NIMBUS 19
GEL-NIMBUS 19 GEL-NIMBUS 19
GEL-NIMBUS 19 GEL-NIMBUS 19

GEL-NIMBUS 19

Патики
Код на производ: T750N-0632
10.990,00 MKD
9.990,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 6
  37
 • 7.5
  39
 • 8
  39.5
 • 8.5
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""