БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LUNARGLIDE 8 NIKE LUNARGLIDE 8
NIKE LUNARGLIDE 8 NIKE LUNARGLIDE 8
NIKE LUNARGLIDE 8 NIKE LUNARGLIDE 8
NIKE LUNARGLIDE 8 NIKE LUNARGLIDE 8
NIKE LUNARGLIDE 8 NIKE LUNARGLIDE 8
NIKE LUNARGLIDE 8 NIKE LUNARGLIDE 8

NIKE LUNARGLIDE 8

Патики
Код на производ: 843725-018
8.590,00 MKD
5.990,00 MKD
Заштеда: 30%
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 10
  44
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""