БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

STOWE MID STOWE MID
STOWE MID STOWE MID
STOWE MID STOWE MID
STOWE MID STOWE MID

STOWE MID

Кондури
Код на производ: J49389
7.490,00 MKD
5.243,00 MKD
Заштеда: 30%
 • 41.5
  *
 • 43
  *
 • 43.5
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
 • 47
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""