БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W DUAL FUSION TR HIT PRNT W DUAL FUSION TR HIT PRNT

W DUAL FUSION TR HIT PRNT

Патики
Код на производ: 844667-001
5.590,00 MKD
3.290,01 MKD
Заштеда: 41%
 • 6
  36,5
 • 6,5
  37,5
 • 7
  38
 • 7,5
  38,5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40,5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""