БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BORGEN BORGEN
BORGEN BORGEN
BORGEN BORGEN

BORGEN

Кондури
Код на производ: 11171-888
8.590,00 MKD
5.490,00 MKD
Заштеда: 36%
  • 8.5
    42
  • 11.5
    46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""