Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
NEW BALANCE

PATIKI NEW BALANCE M

Код на производ: ML009PB
6.590,00 MKD
5.272,00 MKD
5.272,00 MKD
Заштеда: 1.318,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 49 49
 • 50 50
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2016
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
38 38 23.5
40 40 25
42 42 26.5
43 43 27.5
44 44 28
45 45 29
47 47 30.5
38.5 38.5 24
39.5 39.5 24.5
40.5 40.5 25.5
41.5 41.5 26
42.5 42.5 27
44.5 44.5 28.5
45.5 45.5 29.5
46.5 46.5 30
47.5 47.5 31
49 49 32
50 50 33
36 36 22

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""